Jacht żaglowy

Jachty wycieczkowe

Marka Hanse oferuje szeroki wybór nowych jachtów na sprzedaż o długości od 31 do 67 stóp. Charakteryzują się one wyjątkową łatwością manewrowania i nowoczesnym, asymetrycznym designem.
Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi na całym świecie i znającymi się na regatach architektami jachtów z judel/vrolijk & co. Hanse opracowuje i buduje komfortowe i łatwe do żeglowania jachty, które wykazują się imponującymi osiągami żeglarskimi. Hanse jest jedyną marką jachtów żaglowych, która oferuje jachty zaprojektowane specjalnie do montażu foka samosterującego. Ich jachty żaglowe oferują obsługę jedną ręką z dużymi planami żagli.

Jacht wycieczkowy

Krążowniki wyczynowe

Firma Dehler słynie na całym świecie z nowoczesnych jachtów turystycznych i jest znana na scenie regatowej. Jachty Dehler są nie tylko specjalnie zaprojektowane do żeglugi wyczynowej, ale również posiadają komfortowe wnętrze. Oprócz doskonałych osiągów żeglarskich, Dehler oferuje szybkie jachty turystyczne, które są idealne dla rodzin i małych załóg.
Podczas gdy pokład i kadłub to zaawansowane technologicznie rozwiązania judel/vrolijk & co, eleganckie wnętrza stanowią idealną równowagę. Zostały one specjalnie zaprojektowane przez renomowanych architektów wnętrz i charakteryzują się dużą ilością pośredniego oświetlenia oraz wysokiej jakości luksusowymi materiałami.

Jacht wyczynowy

Luksusowe jachty żaglowe

Jako najstarsza marka jachtów żaglowych na świecie, Moody cieszy się szczególnym statusem na scenie żeglarskiej. Jej błękitne jachty to przede wszystkim pokładowe jachty salonowe, które dzięki swojemu 360-stopniowemu widokowi oferują czysty luksus na morzu. Dzięki zastosowaniu luksusowych materiałów i znakomitego rzemiosła, pięknie eleganckie wnętrze odzwierciedla wieloletnią tradycję Moody’ego w budowaniu jachtów wysokiej jakości.
Biały Moody Decksaloon 54 bluewater sailboat żegluje po otwartym oceanie

Luksusowy jacht